Výška: 172 cm - SW: 85 kg - CW: 61,9 kg - LW: 53,8 kg - UGW: 45 kg

Červen 2014

Kdy bude líp..?

25. června 2014 v 1:04 Diary*
Ahoj holky :*

Dneska byl jeden z horších dnů..Odpoledne sem si chtěla dát kuskus se zeleninou, jen maličko a najednou jsem po kuskusu jedla všechno co se mi dostalo pod ruku..Chleba s mazacim sýrem..celý balení 45% eidamu, šunku, kousek slanýho štrůdlu a kousek pizzy..:'( Chtěla sem tak moc zvracet, vypila sem 2 litry teplý vody, ale jediný čeho sem docílila bylo, že mi bylo hrozně zle a nemohla jsem ani sedět ani ležet..Takový křeče v žaludku sem snad nikdy neměla..Myslela jsem si, že už se nezvednu..I když sem si půl hodiny na záchodě strkala prsty do krku tak nic, akorát mi bylo ještě hůř (psychicky)...Hodinu sem probrečela v posteli...a pak sem přemýšlela nad tím, jak špatná sem..jak hlpupá sem..Vždyť jsem všechno pokazila..Zítra bude na váze zas přes 55 kg :'( Všechno poseru během půl hodiny záchvatu hladu..

Když jsem se konečně byla schopná zvednout z postele, šla jsem do vany a vzheledem k tomu jak hrozně a jak sem se v tu chvíli nesnášela, jsem věděla, že se nějak musím potrestat..to jak mi je přece musí nějak ven ne? Tak jsem ležela ve vaně se slzama v očích a nůžkama si přejížděla po ruce..Pomohlo to..jako by se s každou kapkou krve ze mě odplavovala všechna bolest, kterou v sobě mám..Všechna ta nenávist ke mě..Až zítra někam půjdu, je mi jasný, že všichni uvidí jaký mam najednou nafouklý břicho..Všichni budou vědět co všechno jsem snědla..Je mi ze sebe na nic jako jindy..

Najednou mám strach..mám strach, že až se na váze ukáže 49 kg (jestli k tomu někdy dojdu :'() tak to nebude dost..nebudu se moct normálně najíst..nebudu se moc přestat trestat za to, že jim..K tomuhle všemu rozchod..nějak tohle všechno nezvládam..nedokážu myslet na to jak hrozná sem..v ničem nebudu tak dobrá jak bych měla být..Všechno je na nic..

Dobrou noc <3Jídelníček 23.6.2014

23. června 2014 v 23:58 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Nic
Večeře: Malá miska pórkové polévky

Pití: Kafe + pivo + cider + víno
Cvičení: Nic :/

Ranní váha: 53,8 kg

Sem ráno nevěřila svym očim :D Váha potěšila!:) Daří se vám? :*

Jídelníček 22.6.2014

23. června 2014 v 8:15 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Trochu brambor a přírodní kuřecí maso + zelenina
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: Voda + kafe + 5 piv + 4 lambrusca + rum
Cvičení: Nic :(
Ranní váha: 54,7 kg

Váha stoupla asi jak jsem se včera najedla :( u babi sem se statečně držela i když tam bylo milion jídla všude kolem :D Ani moje oblíbené sýry na obložených talířích mě nedostali do situace kdy bych si říkala, že si dám, byla sem pevně rozhodnutá, že jíst nebudu a povedlo se :) ani oběd jsem nedojedla, snědla jsem necelou půlku a brambory co nejvíc mačkala na hromádku aby to vypadalo, že sem toho snědla víc :D

Jídelníček 21.6.2014

22. června 2014 v 0:07 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Caesar salát
Svačina: Nic
Večeře: Malá miska pórkové polévky

Pití: Voda + kafe + cc light
Cvičení: Nic :(
Ranní váha: 54,5 kg

Snad mi po tom dnešnim jezení nestoupne váha zas nad 55 kg :( Víkendy sou hrozný, máma je doma, nutí mě jíst a nadává mi..fakt úžasný..A zejtra deme na oběd k babi, super, to bude zase něco strašně ,,zdravýho,, :/ holt si budu muset dát oběd a pak už nic! a budu cvičit!

Holky? Nemáte někdo problém s kloubama? Mě hrozně bolí kolena, kyčle, ramena..Je to hrozný když chodim a nepříjemný..:( A ještě se mi hrozně dělaj modřiny, ale doktorka řekla, že to nic neni tak nevim no, asi nějakej vitamín mi chybí..Tak mi zítra držte palce ať po obědu u babi nemám zas přes 55 :(

Jídelníček 20.6.2014

21. června 2014 v 23:56 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Nic
Večeře: Půlka cheeseburgeru (neee asi nemůžu pít když mam pak chuť na takový sračky :( )

Pití: Kafe + Malibu + rum + CC light + panáky becherovky + Sex on the beach :D
Cvičení: Chůze 11 km! snad sem ten hamburger trochu vyšla :D

Ranní váha: 54,5 kg

Konečně pod 55 kg!!!!!

Jídelníček 19.6.2014

19. června 2014 v 21:13 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Nic
Večeře: Pár zelených oliv + 2 plátky sýra (ale jen jsem to rozžvýkala a vyplivla :D)

Pití: Voda + kafe + modrej Monster (45 kcal)
Cvičení: 100 sedů-lehů, 25 dřepů, Plank 1 minuta, Wall-sit 1 minuta

Ranní váha: 55,5 kg

Už nevim co s tou váhou :/ ale hádejte coo? Teď jsem se vážila a měla jsem 54.7 kg tak doufam, že to tam zůstane i do rána!!! jinak už tu váhu rozmlátim a sebe taky :D Ať se vám daří kočky :-*

Další bezesná noc.

19. června 2014 v 2:04 Diary*
Fotka: When joining a new sport, it's important to act natural & be inconspicuous #CandidlyNicole VH1Ahoj kočky :-*

Nemůžu zase spát, poslední dobou vůbec..a to mam ráno vstávat v 6 a jet na přijímačky..no sem na to zvědavá..Mam nějakou debilní náladu..Nesnášim noci kdy neumim vypnout mozek a přemýšlim nad tim co všechno dělam špatně, jak v ničem nebudu nikdy dost dobrá atd..Bojim se zítra někam jít, jet do města, kde na mě bude koukat milion lidí..

Cítim jak jsem nafouklá po tom jídle dneska, cítim, že je to vidět..Nechci tyhle pocity sakra!! :'( Chci se jednou v klidu vyspat..chci někam normálně jít bez ohlížení na to jestli na mě někdo kouká, že jsem tlustá..Představa jídla někde v restauraci mě nesmyslně děsí..jíst před cizíma lidma? A trpět pohledy, který jakoby volaly ,,Podívejte na ní jak se cpe!'' Vím, že ráno na váze bude víc jak 55 kg je mi to jasný..Chce se mi hrozně brečet..nejsem dost silná..nikdy nebudu hubená, nikdy nebudu dokonalá..Kdyby mě máma nenutila jíst ty debilní těstoviny, mohla jsem jít spát s klidem a ne nad sebou brečet..

Pod těch 55 kg se nikdy nedostanu..zase přiberu a budu se plácat kolem jednoho čísla měsíce..Už nevim co mam se sebou dělat...Nesnášim svoje tělo..nechci v něm dál být..Všechno je tak moc špatně..Můj život mi přijde jak jeden velkej vtip...Přála bych si aby tohle všechno byl jenom zlej sen..chtěla bych začít celý svůj život znovu..Ale vím, nejde to..

Dobrou noc zlatíčka ♥♥♥

Jídelníček 18.6.2014

18. června 2014 v 18:20 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Nic
Večeře: Miska těstovinového salátu :(

Pití: Voda + kafe
Cvičení: 200 sedů-lehů, 50 dřepů, Plank 1 minuta, Wall-sit 1 minuta, běh 15 minut

Ranní váha: 55,0 kg

Ach jooo dneska debilní den, hlad sem něměla, ale kvůli mámě sem si musela dát večeři :( Snad jsem aspoň něco málo z toho vycvičila :( Ani nevíte jak mě to štve, že sem se najedla..:( aspoň, že to cvičení potom bylo, ale stejně..Tady je fotka mojí večeře ↓↓↓


Váha 18.6.2014

18. června 2014 v 11:22 Váha*
10:30 : 55,0 kg

No tak váha po dvou denní hladovce pořád stejná..dneska zkusím ještě jeden den hladovku ať tam je konečně pod 55 kg :( nesnášim to jak vypadam božeee..

Jídelníček 17.6.2014

18. června 2014 v 1:26 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: Voda + kafe + CC light + 2 frisca + 4 piva (sem alkoholik hroznej no :D)
Cvičení: Nic :/

Ranní váha: 55,5 kg

Mojí váhu trochu nechápu po včerejší hladovce, ale co se dá dělat :D dokud tam nebude pod 55 kg tak jíst nebudu, protože už sem z toho na prášky, mam už uplně zblblej metabolismus, že ani po hladivkách nezhubnu..Naštěstí už úplně postrádam pocit hladu..Jenže když mě někdo donutí tak se najíst musim no...Uvidim jak na tom váha bude ráno..:)

Fotky (břicho) 14.6.2014

17. června 2014 v 0:31 Fotky*
Ahoj holky :*

rozhodla sem sem dát další fotky, ať tady je něco pro srovnání..Váha na fotce je 55.5 kg, upřímně už jsem čekala, že při téhle váze to bude super, ale nic no..mam před sebou ještě dost práce..až budu mít 49 kg pořádně se opřu do cvičení ať nejsem taková rozteklá jako teď :D Tak fotka pod Celým článkem :-*


Jídelníček 16.6.2014

16. června 2014 v 23:40 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: Voda + 2 kafe + čaj
Cvičení: Nic :/
Ranní váha: 55,0 kg

No nevim jak je ta váha reálná, vylezla jsem z postele až ve dvě odpoledne :D takže sem měla míň něž bych měla brzy ráno..no, ale byla bych šťastná kdyby tam zítra bylo už pod 55 kg..:) Uvidíme ráno..Dneska povedená hladovka, mam ze sebe radost i když sem teda vůbec necvičila :( ale zítra to napravim..Zítra se taky pokusim o hladovku, ale už mě zase otravuje máma pořád ať se najim a neuspokojujou jí výmluvy, že sem jedla venku :/
Snad se vám daří <3

Jídelníček 15.6.2014

15. června 2014 v 20:09 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Menší kuřecí stehno a brambory :(
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: Voda + 2 kafe
Cvičení: Plank 1 minuta, Wall-sit 1 minuta, 100 sedů-lehů, 20 dřepů

Ranní váha: 55,4 kg

Ach jo, de to dolů hrozně pomalu poslední dobou.. :( A ještě mě máma donutila sníst oběd..

Jídelníček 14.6.2014

15. června 2014 v 11:02 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Caesar salát
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: CC light + 2 kafe + 2 Cidery + perlivá voda
Cvičení: nic :/
Ranní váha: 55,5 kg

Jídelníček 13.6.2014

14. června 2014 v 11:24 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: CC light + 2 kafe + 2 Cidery
Cvičení: nic :/
Ranní váha: 55,7 kg

Tak včera sem nic nejedla..Je mi hrozně divně, špatně z jídla..jenom někdo něco řekne o jídle nebo něco cítím a hned se mi zvedá žaludek..I když bych si něco malýho chtěla dát nejde to :/ 55 kg byl můj konečnej cíl, kdy sem si byla jistá, že budu vypadat super..Jenže cítím, že musím hubnout dál když se vidím a nevim jak a kdy to zastavím..Nechci vážit 40 kg ale ani nevím kolik chci a jak to mám pak zastavit..jak nepřemýšlet 24 hodin denně nad jídlem..

Nešel mi net :/

13. června 2014 v 21:42 Diary*
Ahooj :*

Moc se omlouvam, že sem tu teď nebyla, ale nešla nám doma wifi a přes telefon mi nešlo nic přidávat, pořád se to sekalo, nevim proč :/ Váhu mam 55,7 kg tak snad to brzy půjde pod 55 kg..Teď mi nějak dělá problém zhubnout pořád se držim kolem jednoho čísla i když jim minimálně..

Dneska jsem ještě nic nejedla..piju CC light a neni mi vůbec fajn dneska..Bohužel sem čerstvě po rozchodu takže nemam náladu nikam chodit ani nic dělat..Takže psychika celkem v prdeli..Jakoby nestačilo, že sem na príšky a mam hrozný stavy kvůli jídlu a váze a teď do toho ještě tohle..no co se dá dělat..:/

Doufam, že se vám daří :-* Hned vás všechny oběhnu :)

Jídelníček 3.6.2014

3. června 2014 v 18:10 Jídelníček*
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Těstoviny se sýrovou omáčkou :/
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: Voda + 2 kafe + čaj
Cvičení: Plank 1 minuta, Wall-sit 1 minuta, 100 sedů-lehů, 20 dřepů

Ranní váha: 56,8 kg

3.6.2014 :) Kde všichni jsou?

3. června 2014 v 10:27 Diary*
I know its important...but i dont wanna know Ahoj Holky! :3
Všimla sem si, že z mých oblíbených blogů zbyly asi jen 2-3 kam někdo stále chodí :( Kam se všichni ztratili? To už je to nebavilo? Já tady taky dlouho nebyla, ale neměla jsem před maturitou moc času na blog a zase jsem sem nechtěla psát jednou za 14 dní, tak jsem si dala pauzu.. ale chybělo mi to, něměla sem se s kym podělit o to když se mi dařilo, nebo když mi naopak bylo hrozně..Mrzí mě, že tolik mých oblíbených blogů už prostě vůbec nepřispívá, zajímalo by mě jak na tom třeba jste..

No a teď k mojí váze..Včera sem jedla celkem kraviny :/ takže si myslim, že bude nějak kolem 57 kg..Zatím pořád vidím, že to nestačí..i když podle Wishlistu co mám pod Menu bylo 57 kg můj cíl..Myslela jsem si kdo ví jak úžasně nebudu vypadat, jak se sebou budu spokojená..ale takový pocit se ještě nikdy nedostavil..a v blízké době ho ani nečekám..Takže minimálně ještě 8 kilo musim zhubnout, ať se dostanu pod 50 kg..

Teď to mam trochu blbý doma, všichni mě otravujou ať se najim..Máma za mnou každou chvíli chodí co mi má uvařit, že jí to mrzí když nejim..Jak si myslela, že sem chytrá a že budu nemocná když nebudu jíst a blablabla...Takže hladovky držet nemůžu...Prostě mi to hrozně vadí jak se každej stará, radši už se skoro nebavim s kamarádkama..Protože pořád jenom všechny jak maj strach o mě a bla bla..jak kdybych byla nějaká hubeňourka :D no tak budu doma ať mam klid na sebe :)

Tak zatím pak sem hodím jídelák :*


2.6.2014

3. června 2014 v 0:48 Fotky*
11:15: 56,7 kg
Konečně mam pod 60 kg, ale hádejte co?:( psychicky sem uplně v prdeli, připadam si, že vypadam ještě hůř než když jsem měla 85 kg :( nevim kolik ještě budu muset zhubnout :( ale určitě musim vážit pod 50 kg, protože pořád vypadam děsně..uvidim..doufam, že aspoň vám se daří!:-* davam sem nějaký fotky ať taky vidíte jak na tom sem..nezpevněný břicho a boky sou na tom pořád hrozně..:(

fotky pod Celým článkem..