Výška: 172 cm - SW: 85 kg - CW: 61,9 kg - LW: 53,8 kg - UGW: 45 kg

Květen 2012

First Diet..

8. května 2012 v 1:39 Diary*
Tak od zítra zkusím aspoň pro začátek na očistu mlíkovou dietu - je na 16 dní, tak doufám že to pro mě nebude rána po takovej době ;-) Uvidíme no.. Budu jen doufat že se mi bude dařit, už nechci bejt taková jaká sem.. Zejtra napíšu jak to jde :-)

Začínám znovu..

8. května 2012 v 1:09 Diary*
Ahoj,
ani už nevím jak začít..Po čtyřech,pěti letech potřebuju začit s dietou znova..Byla sem silná a jedla jsem jak měla,ale tohle všechno je silnější než já.Pořád mě trápí to jak vypadám a vim že mě to pořád trápit bude, je to součást mě tyhle myšlenky na jídlo atd. Myslela sem že moje posedlost hubnutím je pryč, ale NE.
Když sem jako 13-ti letá začínala s blogem(blogy) nevěděla sem co je to Ana, ale pak mě to úplně pohltilo. Bylo mi 13, měřila sem 170cm a vážila jsem 72 kilo. Postupem času jsem se dozvídala víc a víc o Aně a moc se mi líbil rychlý úbytek váhy, když jsem téměř nejedla a hodně cvičila, po nějakém čase a hodně trápení ( ne jen se sebou ) jsem zhubla na 57 kilo, ale vlivem okolí jsem musela znovu začít jíst, takže teď ve svých 18 letech mám svoji váhu zpět a i s úroky - vážím neuvěřitelných 79 kilo.

To, že jsem vždycky vydržela nejíst je jediná věc ve které jsem dobrá..Musim to dokázat :( Je to hrozný, jsem ve druháku a mam pořád dokola pocity, že můj život už stejně nikam nepovede, ne jen kvůli váze, ale celkově..Zajímalo by mě jestli mě někdy už konečně přejdou tyhle debilní pocity..Jestli ne, tak už nevim jak dlouho se ještě vydržim usmívat a normálně žít..ale o tomhle tenhle blog nebude :) bude o hubnutí :)


Takže bych si asi pořád vyčítala kdybych ještě aspoň jednou nevyzkoušela ten milovaný pocit hladu. Doufám že zájem o proana blogy za posledních několik let moc neupadl - podpora mi docela pomáhala :-)

Takže zatím ahoj :-)